Dame Vivienne Westwood, die ondanks dat ze de pionier van de punkbeweging was in de adelstand werd verheven, blijft op haar oude dag (zoals het hoort) actief en tegendraads.
Haar vorige echtgenoot was Malcolm McLaren, de manager van The Sex Pistols. Zijzelf voorzag deze groep van zijn outfit inclusief de veiligheidsspeld.
Uit de mond van de Sex Pistols tekende ik indertijd sappige details op over hun huwelijksleven, want McLaren had zijn gesprek met mij nog niet onderbroken omdat hij aan de telefoon geroepen werd, of Rotten en Vicious barstten los in een geroddel over hem en Vivienne dat steeds krankzinniger werd.
Dit alles en nog veel meer is te vinden in mijn aanstaande boek “Het jasje van David Bowie”, dat binnenkort bij De Harmonie verschijnt.
1 Reactie op DAME VIVIENNE WESTWOOD & THE SEX PISTOLS
Toon Reacties (1) Verberg Reacties (1)